شبکه دانش بنیان ایران شبکه دانش بنیان ایران .

شبکه دانش بنیان ایران

ارزش یابی مجموعه های دانش بنیان

کارگروه ارزیابی دانش بنیان 

در رابطه با نحوه ی دانش بنیان شدن پیش از این صحبت کرده ایم اما برای پیوستن به دانش بنیان ها باید مواردی بررسی و مورد نظارت قرار گیرد ؛ از همین جهت کارگروهی برای ارزیابی های لازم دانش بنیان ها و اجرای نظارت بر کارکرد این شرکت ها تشکیل شده است که در ادامه شما را با جزئیات مسئولیت و وظایف این کارگروه و ریاست آن آشنا خواهیم ساخت.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور ارزیابی شرکت های دانش بنیان اقدام به ایجاد “کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا” با ریاست جناب آقای دکتر صاحبکار نموده است که فعالیت اصلی آنها اصلاح نحوه ارزیابی شرکت های دانش بنیان می باشد.

این کارگروه تصویب آیین نامه های بررسی و ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرای این قوانین را بر عهده دارد.

 
  
کارگزاران ارزیابی دانش بنیان 

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کارگزاران و کارشناسانی را جهت امور ارزیابی در سطح کشور، مشخص نموده است. این کارگزاران عموما شرکت هایی خصوصی هستند که بخشی از کار آنان ارزیابی شرکت های دانش بنیان می باشد. کارگزاران حق الزحمه خود را از معاونت علمی ریاست جمهوری دریافت کرده و شرکت های متقاضی احراز صلاحیت دانش بنیان به هیچ وجه مبلغی در این خصوص پرداخت نمی کنند. لازم به ذکر است تنها کارشناسانی که نام آنها در لیست ارزیابان مورد تایید معاونت آمده است اجازه دارند  شرکت های دانش بنیان را بررسی و ارزیابی نمایند.


برچسب: کار گروه ارزیابی دانش بنیان، دانش بنیان، شرکت های دانش بنیان، مشاوره دانش بنیان، ارزیابی دانش بنیان، شبکه دانش بنیان ایران، دانش بنیان ایران، دانش بنیان ها،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۵:۴۵ توسط:علی حیات شاهی موضوع: نظرات (0)

برپایی نمایشگاه جیتکس 2020

حضور شرکت های دانش بنیان ها در نمایشگاه جیتکس
اعلام شده است که 20 شرکت و شتاب دهنده ی دانش بنیان در نمایشگاه جیتکس 2020 شرکت کنند. این نمایشگاه برای چهلمین بار و از 6 تا 9 آذرماه 99 برگزار خواهد شد و نمایندگان منتخب ایران از طریق همکاری های لازمه بین صندوق نو آوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعیین خواهند شد. با توجه به  ادامه ی این مطلب جزئیات بیشتری را در این باره بدانید. 

در این راستا صندوق نوآوری و شکوفایی ۲۰ تیم منتخب آموزش دیده و دارای ارایه انگلیسی را برای اعزام به نمایشگاه جیتکس بخش ستاره های آینده یا FUTURE STARS آماده می کند، همچنین برای تامین مالی این پروژه نیز کریدور صادرات و ستاد اقتصاد دیجیتال به عنوان حامی اضافه شده اند و با صندوق نوآوری همکاری خواهند کرد.


شیوه ی  ثبت نام در نمایشگاه جیتکس
صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد: نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰ در آذر ۹۹ در حوزه های تجارت الکترونیک، سلامت، شهر هوشمند، سفر و گردشگری، بلاک چین، آموزش، حمل و نقل، نرم افزار و رسانه های دیجیتال و اجتماعی برگزار می شود، این صندوق برای افزایش بازدهی حضور شرکت ها در نمایشگاه و توسعه صادرات محصولات دانش بنیان از سه ماه قبل روند آماده سازی تیم های منتخب را آغاز کرده است.

روند آماده سازی به این شکل است که شرکت های دانش بنیان یا عضو در شتاب دهنده دانش بنیان می توانند برای ثبت نام تا ۸ مرداد ماه از طریق سامانه غزال اقدام کنند، بعد از این زمان شرکت ها از منظر دارا بودن محصول نهایی تولید شده، ظرفیت صادرات و دانش بنیان بودن ارزیابی می شوند.


برچسب: نمایشگاه جیتکس، اقتصاد، اقتصاد دانش بنیان، اقتصاد دیجیتال، پاویون شرکت های دانش بنیان، تسهیلات شرکت های دانش بنیان، دانش بنیان، شبکه دانش بنیان ایران، شرکت های دانش بنیان، مشاوره دانش بنیان، نمایشگاه شتابدهنده،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۴:۳۰ توسط:علی حیات شاهی موضوع: نظرات (0)